Linki, blog

Kalamarz
Sobota,  20.07.2024r.     
   
Finanse dla Ciebie
   
Nest Bank-super
Pisarz

Autor witryny

Zbyszek Na Małej Fatrze


  Mam na imię Zbyszek i pozdrawiam wszystkich, którzy zawitali na strony internetowe witryny góry-poezja mojego autorstwa. Mieszkam w miejscowości Pisarzowice na Podbeskidziu - południowa Polska i od dziecka mogę zachwycać się piękną panoramą Beskidów.
Za osobisty sukces uważam przejście większości szlaków turystycznych gór w Polsce, gromadząc w pamiętniku odcisk pieczęci z odwiedzanych schronisk górskich.
  Jako człowiek ceniący górskie piękno i poruszony głębią treści poezji narodowo-religijnej z wątkami beskidzkimi poety Pana Węgrzyna, postanowiłem stworzyć oglądaną witrynę.   Stwierdziłem, że jeżeli we współczesnym świecie Internet ma tak wielką moc medialną to można wykorzystać go do promowania turystyki górskiej oraz treści narodowych i wartości religijnych, które powinny być bliskie Polakom.
  Galeria zdjęć ma uświadomić każdemu piękno przyrody w górach, a wyczerpujące informacje o bazie schronisk turystycznych w polskiej części Karpat, pozwoli na bezpieczne rozplanowanie trasy przejścia oznakowanym szlakiem. Pełna informacja o zapleczu noclegowym, żywieniowym, wszelkich udogodnieniach na jakie można liczyć w schronisku, daje komfort psychiczny wędrującemu turyście.
  Z kolei - gdy chodzi o poezję polskiego wieszcza Kazimierza Józefa Węgrzyna - to czuję się zaszczycony, że mogę umieścić na łamach swojej witryny wiersze z wybranych tomików poety za jego pełnym przyzwoleniem.ZBYSZEK / 668-199-110 : pod ten nr tel. zapraszam wszystkich zainteresowanych
nauką jazdy na nartach (wskazówki instruktora narciarskiego)
oraz mających problemy z własnymi witrynami internetowymi (pomoc oparta na doświadczeniu).

Licznik odwiedzin: 458416

2009 - 2024 ©  Projekt, wykonanie, aktualizacja: Zbyszek Jurzak